Сівалки стерневі. Сівалка-культиватор

З кожним роком все частіше фермери замислюються про оптимізацію роботи та впроваджують нові технології. Сьогодні мова піде про універсальне мультизадачне оснащення, що полегшує та здешевлює процес посівної.

 Сівалки стерньові – відносно новий вид сільськогосподарської техніки на території України, який відрізняється від традиційного обладнання способом подачі насіння. Наявність відразу 4-5 функцій дають можливість повністю замінити кілька сільгоспмашин. Інтернет-магазин запчастин для сільгосптехніки «Ром-Агро» пропонує сівалки стерньового типу та запчастини до них від провідних європейських та американських виробників. Дізнайтесь більше корисної інформації за телефоном у консультантів.

Стерньова сівалка

Стреньова сівалка є широкозахватним обладнанням, яке одночасно здатне виконувати кілька операцій: обробку грунту, добрива, висіву і прикочування. Зазвичай для реалізації цих дій потрібно 3-4 агрегати, що доволі затратно як купити, так і обслуговувати.

 У традиційних сівалках подача зерна здійснюється під його власною вагою, тоді як у стерньових функція виконується пневматично. Такий підхід дозволяє краще зафіксувати насіння у грунті. Величина захвату грунту варіюється від 12 до 24 метрів, що відчутно прискорює посівну. Використання великої ширини захвату недоцільне у невеликих господарствах. Варто враховувати цей факт при замовленні. Продуктивність машини становить приблизно 3000 засіяних га за 10 посівних днів. З інших важливих особливостей сівалок зернових стерньових варто відзначити:

  • механічну систему дозування насіння;
  • систему контролю глибини посіву. Три колеса взаємодіють один з одним – одне колесо прикочує і веде за собою два висівні сошники;
  • бункери для добрив та насіння/зерен.

Така техніка з'явилася на пострадянському просторі ще понад 20 років тому, але лише за останні 5-7 років під через необхідність оптимізації процесів в агрохолдингах та агропідприємствах відбулося швидке зростання популярності цієї техніки. Замовити стерньову сівалку можна на нашому сайті. В асортименті є навісні, причіпні та напівнавісні моделі.

Сівалка культиватор: переваги

Сівалка-культиватор не вимагає особливих умов експлуатації. За своєю будовою та функціями вона самостійно може розпушувати непідготовлене поле для посіву, що є безперечним плюсом. Використання цієї техніки також дає такі можливості:

  • зменшення витрати ПММ приблизно в 2 рази;
  • прискорення процесу посіву приблизно на 70%;
  • розпушення під час посадки, що вирішує питання з втратою вологи на 80%, дозволяючи створити більш сприятливі умови для пророщування зерна;
  • зменшення кількості працівників;
  • захисту грунту, земля краще захищена від вітрової ерозії, що характерно для степових зон.

Сівалка культиватор також робить вагомий економічний внесок за рахунок того, що виконує функції декількох складних пристроїв. Отже знижується собівартість вирощування культури приблизно в 1,5 рази, а підсумкова врожайність підвищується на 50-60% через часткове, або чи не повне розкриття грунту під час посадки.

There are no products to list in this category.