Сівалка зернова і кукурудзяна

Код товару: Gaspardo MTR8

0

На складі

Модель застосовується для просапних культур. Здатна працювати з важким грунтом. Сівалка Гаспардо МТР..

Сезон в аграріїв починається з посівних робіт. Підбираючи техніку, потрібно враховувати особливості грунту, розмір полів, умов і культур, що висаджуються.

Зернові сівалки: типи конструкцій

Пристрої ділять на два види:

  • механічні;
  • пневматичні.

Ключова особливість перших полягає у можливості підгортати землю перед посадкою, що дозволяє розмістити насіння рівномірно на однаковій глибині. Таким чином, якість урожаю підвищується, а обробляти поле стає простіше і зручніше. Інші відрізняються високою швидкістю роботи та зниженням ризику пошкодження посівної культури. Також, немає потреби змінювати диски в процесі роботи.

Сівалка для кукурудзи - маст хев сезону

Які пріоритети ставлять собі власники, вибираючи посівну техніку? Точність та рівномірний розподіл насіння в ряду. Оснащена GPS-навігацією, кукурудзяна сівалка дозволяє підвищити якість сходу культур. Для прискорення проростання насіння сучасні моделі оснащуються пристроєм для внесення мінеральних добрив. Як правило, вони складаються з кількох баків і системи дозування під кожен ряд. За стандартами добриво має бути внесене на 5 см нижче та збоку від посівного матеріалу.

Сівалка для кукурудзи та соняшника: конструкція

Пристрій оснащений висівним апаратом та системою розподілу насіння у ґрунті. Щоб кукурудза розподілялася рівномірно, сівалки обладнані спеціальним механізмом для закриття борозни та катком. Також встановлені сошники з наральником та комвіддалювачем.

Зернова сівалка по нулю (для нульової технології)

Такі моделі використовуються на мульчі або непідготовленому грунті. Оскільки виникає необхідність розбивати нерівну поверхню, що залишилися після збирання минулого врожаю, поперед сошника встановлюються диски.

Навісні сівалки для посіву зернових культур

Сівалка навісна зернова має різну ширину захвату. Підбирається відповідно до індивідуальних потреб кожного господарства. Використовується за умови підготовленого ґрунту. Залежно від розміру поля та обраної техніки Ви можете підібрати потрібну Вам ширину зернової або кукурудзяної сівалки.

 

Якщо Ви хочете придбати сівалку зернову або для кукурудзи, але ще не визначилися з моделлю, звертайтесь до менеджерів компанії Ром-Агро, ми допоможемо підібрати ідеальний варіант.