Пропашні сівалки точного висіву

Код товару: 17060-GaspardoOlimpia

0

На складі

Універсальна пневматична сівалка використовується для посадки овочів. Техніка має шахове розміщенн..

Код товару: 17062-Gaspardo ROMINA

0

На складі

..

Код товару: Kuhn Maxima 2

0

На складі

..

Сівалка точного висіву застосовується для посадки різних культур. За типом установки розрізняють навісні та причіпні. Кожна модель має ряд переваг та недоліків. Обирати техніку потрібно попередньо визначивши потреби та умови роботи.

Просівна сівалка точного висіву для кукурудзи

Техніка оснащена пневматичною системою висіву, що дозволяє збільшити точність розподілу та посіву культури. Кукурудзяна сівалка точного висіву забезпечує рівномірний розподіл зерен. Також дотримується стандартна глибина посадки та кількість насіння. Усі перелічені умови спрощують збирання врожаю.

Сівалки точного висіву для просапних культур: переваги

 1. Універсальне рішення. Паралельно можна доставити додаткове обладнання та одночасно вносити добрива чи культивувати ґрунт.
 2. Ефективна робота. Сівалка точного посіву дає рівномірний розподіл насіння на однаковій глибині та відстані один від одного.
 3. Підвищується врожайність. За рахунок того, що насіння не ушкоджується, покращується рівень сходження.
 4. Зручність у використанні. Сівалка зернова точного висіву підключається до системи паралельного керування. Як результат Ви отримуєте можливість контролювати кожен етап посівної: калібрувати норму висіву, працювати посекційно, застосовувати карти.
 5. Принцип роботи сівалки точного висіву

Якщо коротко описати процес: сівалка пунктирного посіву робить борозни, в які на однаковій відстані і глибині поміщає насіння, потім прикочує грунт спеціальним колесом.

Будова точної сівалки просапної

Розглянемо, що входить до складу конструкції:

 • висівний пристрій
 • бункер (залежно від моделі, кількість ємностей може змінюватись)
 • корпус (рама)
 • редуктори туків та приводів
 • вентилятор
 • приводне колесо
 • система управління, що контролює висів
 • повітропровід

Продумана конструкція сівалки точного висіву дозволяє додати всі необхідні елементи для внесення добрив та інших процесів, що підвищують якість проростання культури.

 

Опишіть ваші пріоритети та вимоги до техніки. Менеджери компанії Ром-Агро підберуть оптимальну сівалку відповідно до потреб та умов вашого бізнесу, проконсультують щодо вартості запчастин та обслуговування.